(0532) 332 63 90
(0536) 262 86 98
 
Facebook
Twitter
TESORO
TESORO CİBOLO
Tesoro dedektör ürünüdür. Define ve hazine avcıları ile birlikte aynı arazide aynı anda arama yapan dedektör kullanıllarının tercih ettiği randımanlı bir üründür. Dünya üzerinde profesyonel şartlara dayanıklı üretilmiş yüksek standartlı bir üründür.
TESORO OUTLAW
Ömür Boyu Garantiyle Desteklenen, Kalite Güvenceli Metal Dedektörleri
TESORO VAQUERA TEK PARA VLF DEFİNE DEDEKTÖRÜ
Her bir define avcısının her türlü metal arama ihtiyacına cevap verebilecek kabiliyete sahip olan Tesoro Vaquero yıllarca hizmet edebilecek sağlamlıkla ve mukavemetle dizayn edilmiştir. Para avcıları dedektörün hassasiyetini ve ayırım kontrollerini isterlerse ayarlayabilirler. Define ve hazine avcıları ise, en büyük yardımcıları alan toprak mineral balans ayarını rahatlıkla Vaquero üzerinde
TESORO COMPADRE DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ
ALTIN GÜMÜŞ ELOKTURON AVCISI
TESORO CORTES TEK PARA DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ
Ton şiddetinin değişimi durduğu zaman, Cortes ekranında tam ve doğru olarak hedef cinsi tanımlamasını yapabilir. Tesoro Cortes ile ustalaştıkça ve onu daha iyi tanıdıkça, onun içinde bulunan ALL METAL(Tüm Metal) fonksiyonu ile toprak balans ayarını elle randımanlı bir biçimde yaparak, toprak şartlarından etkilenmeyerek alt seviyeye indirebilirsiniz. Tüm Metal(All Metal) modunda iken ekranda devamlı olarak dedekte edilen hedeflerin bilgileri belirecektir.
TESORO OUTLAW
Ömür Boyu Garantiyle Desteklenen, Kalite Güvenceli Metal Dedektörleri
TESORO LOBO SUPER TRAQ
Lobo Super TRAQ, elektronik altın arama teknolojisi ile donatılmıştır. Hiç bir başka dedektör size Lobo Super TRAQ ‘ta olduğu gibi doğruluk, hızlılık ve güvenilir toprak balans ayarı veremez. Tesoronun eşi olmayan ayırımlı devreleri, define ve tek para avcılığındada en iyi ve isabetli çözüm olacaktır.
TESORO Tiger Shark Su Altı Hazine Arama Dedektörü
YAŞAM BOYU GARANTİ
TESORO SAND SHARK SU ALTI HAZİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ
Darbeli İndüksiyon (PI) dedektörleri, ıslak tuzlu kumsallar için her zaman doğal bir tercih olmuştur. Devreleri ve tek halka bobinleri, VLF tarzı bir detektörü delirten tuzlu su iletkenliği değişikliklerini göremezler.
TESORO DeLEON TEK PARA DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ
Tek para avcılığı için ideal, tam ayırımlı dijital hazine avcısı. Tamamen mikroprosesör devreler ile donatılmış
TESERO Golden mMAX
tam bir altın avcısıdır. Tam hedef derinliği, hassasiyeti, dört tonlu ses tanımlaması, kullanıcının ayarlayabileceği filtreli NOTCH ayırım devreleri
Önceki
Sonraki