(0532) 332 63 90
(0536) 262 86 98
 
Facebook
Twitter
Gold Dedektör
GOLD DETECTORS - QUATROFORCE ALAN TARAMA CİHAZI
Yer altındaki elektriksel akımlar su, metal veya mağaralardan dolayı değişebilir. QUATROFORCE mağara/ boşluk, toprak yüzeyi, su, mineral, demir, altın / kıymetli metale göre hedefi ayırır.Başarılı bir tespit için hedefin yaklaşık 3 kg ya da daha fazla bir ağırlığa sahip olması gerekir. Küçük paralar ya da küçük para ile aynı ebata sahip yüzeye yakın hedefler tespit edilemez. Bu cihaz derinlikteki hazinelerin tespitinde çok kullanışlıdır.
GOLD DETECTORS - RAYFINDER ALAN TARAMA CİHAZI
Uzun Menzilli Alan Tarama Cihazı. Rayfinder alan tarama dedektörü ile 2100 m ve üstü mesafelerde tespitler yapabilirsiniz. Toprak altında keşfedilmemiş altın, gümüş, bakır vb. gömülü metalleri tespit edebilirsiniz.
GOLD DETECTORS - GEO EXAMINER FULL SET
Yeni “tekrar” fonksiyonu hedef kaçırma sorununu giderir: GEO EXAMINER sabit diski içine yüklenmiş bir görüntü “replay”-tekrar fonksiyonu ile herhangi bir zamanda çağrılabilir ve izlenebilir. Kullanıcı eve döndüğünde istediği zaman “replay”-tekrar fonksiyonu seçer ve EXAMINER ile yapılan araştırmayı adım adım ekranda izleyebilir. EXAMINER araştırma sırasında atılan adımlar, tarama yönü ve veri görüntülerini kaydedildiği gibi yansıtacaktır. “Replay”-tekrar EXAMINER’e özgü bir fonksiyondur.
GEO EXAMINER
GOLD DETECTORS
MAGNASMART
GOLD DETECTORS
GOLD DETECTORS - ICON DATA
GOLD DETECTORS - TITAN PENDULUM (Aksesuar) - YENİ!!!
GOLD DETECTORS - ACCUMASTER PRO DIGITAL
GOLD DETECTORS - GEO EXAMINER FULL SET
GOLD DETECTORS - L-ROD ALAN TARAMA ÇUBUĞU
Önceki
Sonraki