(0532) 332 63 90
(0536) 262 86 98
 
Facebook
Twitter
Define, Altın ve Tek Para Dedektörleri

Minelab Pro-Find 35 pinpointer
PRO FIND 35 daha fazla hassasiyet için gömülü hedeflerin orantılı titreşim ve sesli tepki derinliğini gösterir. Pinpointer probu hedefe yaklaştıkça titreşim ve ses yoğunluğu artar.
Fiyat : 0 USD + KDV (%18)
KDV Dahil : 0,00 TL

3 m
suya dayanıklı (10 ft) Sahil ve nehir tespiti için ideal sugeçirmez tasarım. Su geçirmez dedektör için mükemmel bir arkadaş.

Orantılı ses / titreşim tepkisi
PRO FIND 35 daha fazla hassasiyet için gömülü hedeflerin orantılı titreşim ve sesli tepki derinliğini gösterir. Pinpointer probu hedefe yaklaştıkça titreşim ve ses yoğunluğu artar.

Ayarlanabilir hassaslık
5 seviyeli hassasiyetle hedeflerin kesin yerlerini daraltın. Bu, daha derin hedefleri bulmak için arttırılabilir veya küçük hedefleri tam olarak bulmak için azaltılabilir.

Ferrous Tone ID (Demir Ton Kimliği)
İki farklı tepki, demirsiz önemsiz maddenin demir dışı hazineden tanımlanmasına yardımcı olur. Ayrımcı olmayan dedektörlerle kullanmak harika.

Yüksek görünürlük - kaybolmuş alarm
PRO-FIND'un parlak sarı el tutamağı kolay konum için açıkça görülebilir, böylece kazdıktan sonra geride bırakmazsınız. Unutulan iğne işaretçinizi, bir süre hareketsiz kalarak çalınacak olan kullanışlı kayıp alarmı ile çabucak bulun.

DIF Teknolojisi
Minelab'ın Dedektör Parazitsiz (DIF) teknolojisi, pinpointer kapalıyken, pinpointer bobininin manyetik alanını ayırarak, çalışan bir metal dedektörü ile paraziti önemli ölçüde azaltır.

LED arama ışığı
Düşük ışık koşullarında ve derin deliklerde tespit edildiğinde hedefleri kolayca izleyin.

Tutucu
, pinpointer'u rahatça taşımak için Kemere monte edilmiş kılıf içeriyordu .

Hassasiyet Ayarlanabilir - 5 seviye 
Sesli Gösterge Açık / Kapalı 
Titreşim Evet 
Arama Işığı Var 
Boy 245mm 
Çap 41mm taban, 20mm prob 
Ağırlık Pil ile 220g yakl. 
Pil 9 volt PP3 (dahil) 
Pil Ömrü 30 saat nominal (alkalin pil) 
Su geçirmez Evet, 3m 
Garanti 24 ay

Önceki
Sonraki