(0532) 332 63 90
(0536) 262 86 98
 
Facebook
Twitter
Toprak Altı Radar Sistemleri

IDS Yer Altı Tespit Radarı (Geo Radar)
Fiyat : 25.000 USD + KDV (%18)
KDV Dahil : 200.145,70 TL

IDS Yer Altı Tespit Radarı (Geo Radar)

 IDS Yer Altı Tespit Radarı (Geo Radar)  IDS Yer Altı Tespit Radarı (Geo Radar) IDS Yer Altı Tespit Radarı (Geo Radar)

 

Kullanım Yerleri ve Eşleme için En Sezgisel Yeraltı Tespit Radarında Sağlamlık Veri Kalitesiyle Buluşuyor

DÜNYADA SIĞ VE DERİN TARAMASINI AYNI ANDA YAPABİLEN, ÇİFT ANTENLİ TEK YERALTI RADARI ! ! !

Yardımcı pazar lideri IDS GeoRadar tarafından üretilen Opera Duo , benzersiz faydalı konum ve haritalama için sağlamlık, veri kalitesi ve sezgisellikten yararlanan Opera Duo'yu taşımak ve kullanmak son derece kolaydır . 

Yer altında kalmış, bilinmeyen kanalizasyon hatları, içme suyu hatları, boru, kablo, vana, kapak ve menhollerin tespitinde, altyapıların sayısallaştırılmasında, altyapı ile ilgilenen tüm kurum ve firmalara ( Su ve Kanalizasyon idareleri, Belediyeler, Doğalgaz İdareleri ve firmaları, Telekom idareleri ve firmaları, Enerji dağıtım idareleri ve firmaları vb.) zaman ve maliyetler bakımından eşsiz avantajlar sunar.

Firma olarak yılların getirdiği saha tecrübesi ve profesyonel teknik ekibimiz ile temsilciliğini yaptığımız IDS firmasının ürünlerini kullanıp hizmet vererek satışını yaptığımız ürünler üzerindeki hakimiyetimiz ve bilgi birikimimizi müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Opera Duo iki versiyon halinde sunulmaktadır:

 • İki tekerlek: kompakt ve hafif bir çözüm;
 • Dört tekerlek: engebeli arazide kullanılmak için uyarlanabilir bir çözüm.

 
Ana özellikleri şunlardır:

 • Üstün Manevra kabiliyeti - İtme ve çekmeyi kolaylaştırmak için geniş, rahat bir tutamak, daha iyi kontrol için geniş tekerlekler ve minimum direnç sağlamak için dengeli bir ağırlık dağıtımı.
 • Sağlamlık - Zorlu saha koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiş Opera Duo, her türlü arazide ağır kullanım için uygundur.
 • Veri Kalitesi - En yüksek çözünürlüğe sahip geniş bant genişliği; en iyi penetrasyon derinliği için en geniş dinamik aralık; ve ultra-geniş bant antenleri (250MHz ve 700MHz) entegre eden çift kafalı sensör.
 • Sezgisellik - Her topraktaki en iyi performansı almak için başlat düğmesine tıklayın. Kalibrasyon gerçekleştirmeye veya diğer manuel ayarları yapmaya gerek yoktur.
 • Yerinde Teslim Edilen Sonuçlar - Sistem, radarın konumunu izler ve hedefleri otomatik olarak işaretler. Edinilen tüm veriler CAD ve CBS'ye ihraç edilebilir ve raporlar doğrudan sahada üretilebilir.

Bu güçlü enstrümanın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için broşürünü indirin.

 

 

 •  
 •  

Önceki
Sonraki